Zarabiaj z Happy Green czyli jak i dlaczego warto włączyć się do naszego programu partnerskiego?


Kim jesteśmy i o czym marzymy?

Happy Garden to bardzo mała firma - kilkuosobowa. Nie mamy kapitału wielkich koncernów, aby pojawić się z reklamą w telewizji czy oddać zabójczy procent sieciom marketów budowlanych. Mamy za to rewolucyjny produkt, który jest skuteczny ale także naturalny i ekologiczny. Wierzymy bardzo mocno w to, że ma on siłę przebicia i za kilka lat setki gospodarstw rolnych czy ekologicznych będą go używać. Dlatego wystartowaliśmy z programem partnerskim.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa doradców rolniczych oraz przedstawicieli handlowych produktów związanych z ogrodnictwem, rolnictwem, a w szczególności rolnictwem ekologicznym. 

Jak dołączyć?

Aby dołączyć do naszego programu partnerskiego należy zarejestrować się na stronie: http://happygarden.pl/partner

Trzeba spełniać kilka wymagań, ponieważ aby rozmawiać z rolnikami czy gospodarzami trzeba mieć podstawową wiedzę o roślinach i nawożeniu. Chcemy stworzyć sieć dystrybutorów, którzy będą sobie wzajemnie pomagać, czerpać radość ze swojej pracy no i oczywiście - dobrze zarabiać.

Tak samo jak zdrowy jest nasz nawóz, tak zdrowy jest ten program.

Oferujemy bardzo przyjemne warunki współpracy. Na przykład - klient, z którym nawiąże się kontakt może być źródłem stałego dochodu - nawet jeżeli ten będzie zamawiał przez internet. Dodatkowo, zwracamy koszty paliwa - do 10 dojazdów do klienta w miesiącu. Wszystko jest przejrzyste i oczywiste! Zapraszamy bardzo serdecznie do rejestracji oraz do zadawania dodatkowych pytań zarówno o program jak i o nawóz holistyczny.

 

Historia Pana Mietka i jego truskawek

Pan Mietek z województwa podlaskiego uprawia truskawki, maliny i winogrona na dziesięciu hektarach. Od dwóch lat ma certyfikat gospodarstwa ekologicznego. Kupują od niego producenci soków i win. Gdy przyjechał do niego przedstawiciel Happy Garden - Pan Jarek, nie miał od razu zaufania do nowości. Woli stosować tradycyjne metody - komposty, gnojowice, poplony itd.

- A co to za wynalazek, proszę Pana? Nie, nie będę raczej zainteresowany. U nas wszystko działa jak należy, w zgodzie z matką naturą!
- To wspaniale! Ten wynalazek, Panie Mieczysławie, to także dzieło matki natury. Tylko w koncentracie, 100% organiczny - gwarantuje. A można zapytać jak łaskawa była matka natura w tym roku?
- Ah! Nie tak bardzo! W marcu przyszły ujemne temperatury i pomarzły mi truskaweczki!
- A no właśnie! 
Pan Jarek zaprezentował jak działa Happy Green gdy uprawa jest zagrożona np. mrozem, podmoknięciami czy suszą. Szybka kalkulacja pokazała, że jeżeli uratowalibyśmy plon to inwestycja zwróciłaby się z dużą nawiązką. Bez problemów z pogodą nadal miał wyjść na plusie. Akurat miał dobry rok, więc pomyślał, że warto spróbować tej nowości.

Rok później okazało się, że gdyby nie Happy Green, część plonów owocowych znowu byłaby nie do uratowania.

Morał z tej historii

Ta krótka historia, która miała miejsce 3 lata temu pokazała nam, że aby dotrzeć do rolników, hodowców warzyw i owoców czy gospodarzy ekologicznych, potrzeba z nimi porozmawiać twarzą w twarz. Żadne e-maile, telefony czy kampanie reklamowe na facebook'u nie załatwią sprawy tak jak doradca rolniczy czy przedstawiciel handlowy, który zna się na uprawie roślin.

Jedynie kontakt osobisty pozwala na to, aby rewolucja w nawożeniu mogła się rozwijać.

Program partnerski Happy Green ma 4 bardzo ważne cele:

1. Pomoże uratować lub wzmocnić plony właścicielom upraw roślin.

2. Jako środek naturalny i w 100% ekologiczny zadba o środowisko - zdrowie gleby, roślin, człowieka.

3. Pomoże promować świadomość ekologiczną, powrót do naturalnych metod upraw roślin jadalnych.

4. Pozwoli na uzyskanie 12% lub 9% stałej prowizji dla grupy szczęśliwych, współpracujących ze sobą pośredników.

 

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

Zapisz się na newsletter

Podziel się z innymi