Partner

Pomóż nam dotrzeć w każdy zakątek Polski z propozycją związaną z nawożeniem holistycznym! Ze względu na specyfikę branży, poszukujemy chętnych zajmowania się sprzedażą bezpośrednią i współpracą z kluczowymi klientami. To nie tylko możliwość otrzymywania stałej wysokiej prowizji od klientów, którzy będą co roku robić zamówienie, ale także praca na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego! Prowizja może być dodatkowym atrakcyjnym dodatkowym dochodem, jeżeli jesteś w tej branży już dobrze rozeznany i chcesz robić to przy okazji. Jeżeli poświęcisz więcej czasu, możesz zapewnić sobie w ten sposób podstawowy dochód. A to wszystko robiąc coś dobrego dla planety oraz spotykając fantastycznych ludzi!

Przełomowa ekologiczna technologia Happy Green pozwala uzyskać większe plony, bardziej stabilne uprawy, wyższe ilości substancji odżywczych w roślinach jadalnych. Środek działa bezpośrednio i pośrednio na cały krąg zależności czyli: na mikroorganizmy glebowe, przez to na glebę, a także na roślinę i zdrowie człowieka, na wyższą konkurencyjność prowadzonych przez niego gospodarstw ekologicznych, a przez to wszystko razem – na całą gałąź działalności człowieka jaką jest uprawa roślin. Już dziś możesz stać się częścią tej rewolucji!

 

Twój produkt:

HAPPY GREEN - nawóz holistyczny, koncentrat

Kanister 10 l: 120 złotych za litr (dostawa GRATIS)
Kanister 20 l: 110 złotych za litr (dostawa GRATIS)
Tankpaleta IBC 600 l:  100 złotych za litr
Tankpaleta IBC 1000 l: 95 złotych za litr
Ceny netto, należy doliczyć VAT 8%.

Dawkowanie dla większości roślin: 1 litr na ha

  pas-duzy
Twoja prowizja: 9% prowizji od ceny netto (lub 12% - przy zakupach do 580 litrów)
Twoja wypłata: na podstawie faktury/rachunku po zakończeniu każdego miesiąca
Twoi klienci: rolnicy, hodowcy warzyw i owoców, właściciele gospodarstw ekologicznych
Twoja praca: 1. Rozmowy (telefony, spotkania, targi itp.)
2. Kontakt z firmą Happy Garden, aby:
a) jak najlepiej doradzać klientom stosowanie produktu
b) informować nas o statusie kontaktu (aby zapewnić sobie wyłączność oraz premię)
Twoja premia: RYCZAŁTOWY ZWROT ZA PALIWO - 8,50zł za klienta (max 10/mc)
Twój cel: Jeden nowy klient w każdym sezonie.

Wymagania, które musisz spełnić, aby wziąć udział w programie:

Ogólna wiedza o rolnictwie, znajomość tematyki nawozów i ich zastosowania. Jeżeli masz gospodarstwo, spełniasz ten warunek z nawiązką. Doświadczeni w branży jako doradcy rolniczy także poradzą sobie wyśmienicie. 
Znajomość ludzi - tego kto co uprawia w Twojej okolicy i jakie ma problemy. Własne kontakty są bezcenne. Wiesz o tym dobrze, jeżeli jesteś przedstawicielem handlowym lub pośrednikiem. 
Adres e-mail oraz
 numer telefonu. Bycie z nami w stałym kontakcie jest niezbędne, abyśmy mogli doradzać klientom na temat stosowania produktu. 

Zarejestruj się

Zostań reprezentantem pierwszego na świecie  nawozu holistycznego!
Przykład: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW

Zwróciłeś się do dużego przedsiębiorstwa, które skupuje i przetwarza owoce jagodowe na mrożonki o możliwość spotkania z rolnikami, którzy są jego dostawcami. Zgodzili się bez problemu, ponieważ dbają o jakość zarówno swoich produktów jak i relacji z dostawcami.

Przedstawiłeś wyniki badań Happy Green na truskawkach i kilku z nich zdecydowało się spróbować na swoich uprawach, za co otrzymałeś pierwszą prowizję. Jak się okazało, Ci hodowcy owoców nie odnieśli takich strat spowodowanych przez podmoknięcia jak ich koledzy, którzy nie użyli Happy Green. W kolejnym roku 45 na 50 hodowców zdecydowało się zastosować Happy Green, co dało łączny areał 890 hektarów upraw. Wymaga to zastosowania 890 litrów nawozu o łącznej wartości 84550 złotych. 9% tej kwoty czyli 7609 zł to prowizja dla Ciebie.

 

Przykład: KUKURYDZA NA 100 HA

Odwiedziłeś rolnika, który uprawia zboża na setkach hektarów. Ponieważ nie miał przekonania do nowości, przeprowadziliście próbę polową na trzech stanowiskach i okazało się, że zwłaszcza na kukurydzy plon był większy o 10%. W ten sposób przekonałeś go do zastosowania Happy Green na 100 ha polu kukurydzy, co wymaga zastosowania 100 litrów naszego nawozu o łącznej wartości 11,000 zł. 12% tej kwoty czyli 1320 zł to prowizja dla Ciebie.

Jeśli dany rolnik ponowi zamówienie w następnym sezonie, nawet bez twojego aktywnego udziału, otrzymujesz prowizję ponownie. Jeśli ten sam rolnik zamówi Happy Green na inną uprawę czy inny areał - także otrzymujesz prowizję. Jeżeli w międzyczasie inny partner Happy Green pojawi się z propozycją u "Twojego rolnika" i ten złoży zamówienie, to jako jego wyłączny opiekun, to Ty dostaniesz prowizję. 

 

PRÓBA POLOWA – ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Jeżeli klient, z którym rozmawiasz, nie może podjąć decyzji o zakupie nawozu, zaproponuj mu odroczoną płatność w zamian za przeprowadzenie próby polowej. To daje bardzo duże pole manewru w rozmowach z klientami, bo mogą oni wypróbować produkt bez żadnego ryzyka po ich stronie. Jeżeli próba wykaże, że klient nie osiągnął zysku w postaci większych plonów – firma Happy Garden pokrywa koszt zastosowania środka. Ilość środka do przeprowadzenia próby polowej jest negocjowana indywidualnie w każdym przypadku (minimum 0,5 ha).

Ta możliwość jest dostępna pod rygorystycznym warunkiem – udokumentowania zdjęciami przesłanymi na nasz e-mail:
1. W dniu nawożenia muszą zostać udokumentowane poletka z oznaczeniem Happy Green / bez Happy Green.
2. W połowie okresu wegetacji wykopujemy dodatkowo 3-4 rośliny i porównujemy roślinę oraz masę korzeniową.
3. W trakcie zbiorów porównujemy wszystkie kryteria ważne dla danego typu uprawy.

Twoje korzyści + nasza pomoc + fantastyczny produkt = dobry interes

Wszystko jasne? Zaczynajmy!

1. Rejestracja. Zarejestruj się w formularzu powyżej.

2. Rozmowa kwalifikacyjna. Oczekuj na telefon. W krótkiej rozmowie upewnimy się, że spełniasz wymienione wyżej wymagania. 

3.
Podpisanie umowy. 
Gratulacje! Kolejny krok to przesłanie nam podpisanej umowy, którą otrzymasz na maila.

4.
Pakiet materiałów. 
Przesyłka przyjdzie pocztą. Otrzymasz pakiet materiałów, które pomogą Ci łatwo i szybko wystartować, czyli:
- Formularze zamówień 
- Folder informacyjny na temat produktu i programu, zawierający także szczegółowy opis procedur 
- Ulotki reklamowe do prezentowania klientom (z miejscem na Twoją pieczątkę lub numer telefonu)

5.
Start. 
Praca jest bardzo samodzielna i nie wymagamy informowania nas o tym z kim rozmawiałeś. Jeżeli jednak chcesz mieć jakiegoś klienta na wyłączność musisz przesyłać nam na bieżąco informacje na temat statusu kontaktu. Dodatkowo w zamian za to przyznamy Ci premię paliwową za maksymalnie 10 kontaktów w miesiącu. 

Problem? To nie problem! Bądź z nami w stałym kontakcie, aby jeszcze lepiej obsługiwać klientów. Zapewniamy pomoc w postaci odpowiedzi na pytania mailowe i telefoniczne. Na bieżąco rozwiewamy wszelkie wątpliwości, zarówno dotyczące współpracy jak i dawkowania środka. W odpowiedzi na zapotrzebowanie realizujemy także spotkania on-line na webinarach podczas których przekazujemy najnowsze wieści na temat produktu i programu oraz odpowiadamy na pytania uczestników. Korzystaj z e-szkoleń i podpowiedzi, aby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnicy dostają także newsletter zawierający ciekawostki na temat produktu, porady na temat nawiązywania relacji handlowych, dodatkowe propozycje i nowości w programie. 

Masz pytania? Napisz do nas: sprzedaz@happygarden.pl

Nawóz Happy Green został wprowadzony do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie art. 5 ustawy z dn. 10. lipca 2007 r. o nawozach i nawożeniu (Dz. U. Nr 147, poz. 1033). W roku 2015 został zarejestrowany przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach jako nawóz organiczny dopuszczony do upraw ekologicznych (NE/286/2015). Ten sam środek jest dostępny także w mniejszym stężeniu, do zastosowań prywatnych i dostępny jest pod nazwą Happy Garden. Happy Green służy do zastosowań profesjonalnych, na dużych areałach uprawnych. Happy Garden to ten sam środek, dostępny w mniejszym stężeniu. Jest to pochodna koncentratu Happy Green, służy do zastosowań prywatnych i ma takie same właściwości jak koncentrat. Nawóz holistyczny jest nazwą handlową.