Realizacje / Pergole

Pergole to niezadaszone ażurowe konstrukcje, które dają sporo cienia w słoneczne dni. W połączeniu z pnącą się po nich roślinnością będą stanowić doskonałe schronienie przed słońcem i pełnić funkcję ozdobną. Umożliwia tworzenie kameralnych zakątków oraz odgradza od mniej reprezentacyjnej części ogrodu, a także od wnikliwych oczu sąsiadów.

Tego rodzaju architektura ogrodowa kreuje idealne miejsce na odpoczynek, relaks blisko otaczającej nas przyrody. Dobrze komponują się z otaczającą nas zielenią ogrodu poprzez dopasowanie odpowiedniego kształtu oraz zastosowania wysokiej jakości drewna. Konstrukcja pergoli jest wyjątkowo narażona na warunki atmosferyczne. Dlatego do wykonywania naszych produktów używamy głównie drewna klejonego BSH. Ma ono właściwości które ograniczają pęknięcia oraz wyginanie drewna z biegiem czasu .

Do zabezpieczenia drewna stosujemy renomowane środki takich firrm jak Remmers, Tikkurila, Koopmans.

Przed realizacją wykonujemy dokładny projekt 3D który umożliwia omówienie i ewentualne korekty wszelkich detali. Dzięki temu, że nasze konstrukcje projektujemy przy ścisłej współpracy z Tobą, możesz być pewien że ich wygląd będzie zgodny z oczekiwaniami.