Realizacje / Wiaty

Carport bo tak potocznie nazywana jest wiata na samochód pozwala ochronić go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, czy ptasimi odchodami.

W upalne dni możesz zostawić samochód z otwartymi szybami tak aby wnętrze nie nagrzewało się nadmiernie nie obawiając się niespodziewanej letniej ulewy która zaleje wnętrze auta. Jako posiadacz samochodu zdajesz sobie sprawę z jakimi kosztami łączą są naprawy spowodowane skutkami gradobicia ? Teraz będziesz mógł spać spokojnie.

To doskonały i szybki pomysł na zadaszenie swojego samochodu bez potrzeby budowy murowanego garażu. Nasze konstrukcje wykonujemy z dobrej jakości drewna klejonego BSH. Dobór materiałów oraz wszelkie szczegóły uzgadniane są indywidualnie. Na tej podstawie tworzymy projekt 3D nad którym wspólnie pracujemy aż do uzyskania ostatecznej formy.

Oferujemy zadaszenia przyległe do ściany budynku lub wolnostojące z różnymi rodzajami pokryć dachowych: Szkło hartowane, poliwęglan Lity, Poliwęglan Lity Icopal Fastlock, Poliwęglan komorowy, Gont bitumiczny